У разі виникнення непередбачених витрат, пов’язаних з аварійним ремонтом, конструктивною загибеллю або крадіжкою застрахованого транспортного засобу фінансовий захист вашої організації забезпечить страхування в Allianz Україна.

Витрати на утримання навіть невеликого автопарку важко спрогнозувати, адже автомобілі щодня наражаються на різноманітні ризики.

 

Детальніше

Утримання та обслуговування повітряних суден вимагає значних фінансових ресурсів. А розмір імовірних збитків, спричинених їх аварією чи іншою подією, може бути дуже великим.

 

Детальніше

На сьогодні залізниця є найбільш вигідним видом транспорту для перевезення пасажирів та вантажів.

 

Детальніше
Страхування транспорту
  • Стабільність і надійність, забезпечені об’ємом страхових резервів компанії, перестраховим захистом, унікальним досвідом і професіоналізмом співробітників.
  • Ємність договорів облігаторного перестрахування, укладених з одним із лідерів міжнародного перестрахового ринку Allianz SE, складає 100 млн. грн. за договорами страхування залізничного транспорту, 4 млн грн. - наземного транспорту.
  • Рейтинги фінансової стійкості Allianz SE – АА за версією Standard and Poor’s та Аа3 за версією Moody’s.
  • Оперативність при узгодженні умов та укладанні договору страхування.
  • Допомога в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм, які максимально задовольнять індивідуальні потреби кожного клієнта.
  • Гнучка система тарифів і знижок, які враховують особливості діяльності клієнта та інші чинники, що мають істотне значення для визначення ступеню ризику.