Законодавство України зобов’язує підприємства страхувати найбільш небезпечні аспекти їх діяльності. Це захищає фінансові інтереси бізнесу, а також інших залучених сторін. Адже у разі завдання шкоди співробітникам, третім особам чи навколишньому середовищу договір страхування гарантує спроможність компанії компенсувати нанесені збитки, навіть якщо вони перевищують її резерви.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для страхування подібних ризиків, Allianz Україна – саме та компанія. Ми маємо великий досвід у забезпеченні страхового захисту підприємств різного розміру та різних видів діяльності.

Досить часто аварії на підприємствах хімічної та нафтопереробної промисловості, інших вибухонебезпечних і шкідливих виробництвах, гідротехнічних спорудах, об’єктах газопостачання і використання атомної енергії призводять до катастрофічних руйнувань і людських жертв.

 

Детальніше

Страхування здійснюється на умовах та відповідно до Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 733 від 1 червня 2002 року та Законом України «Про перевезення небезпечних вантажів» N 1644-III від 6 квітня 2000 року.

 

Детальніше
  • Стабільність і надійність, забезпечені об’ємом страхових резервів компанії, перестраховим захистом, унікальним досвідом і професіоналізмом співробітників.
  • Рейтинги фінансової стійкості Allianz SE – АА за версією Standard and Poor’s та Аа3 за версією Moody’s.
  • Оперативність при узгодженні умов та укладанні договору страхування.
  • Допомога в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм, які максимально задовольнять індивідуальні потреби кожного клієнта.
  • Гнучка система тарифів і знижок, які враховують особливості діяльності клієнта та інші чинники, що мають істотне значення для визначення ступеню ризику.