Страхування здійснюється на умовах та відповідно до Порядку і правил проведення обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 733 від 1 червня 2002 року та Законом України «Про перевезення небезпечних вантажів» N 1644-III від 6 квітня 2000 року.

Ви можете обрати вид договору страхування, який найбільше відповідає потребам та завданням вашої компанії:

  • договір на одиничне перевезення небезпечного вантажу (може бути укладений з перевізником/експедитором, відправником або одержувачем вантажу);
  • договір з авансовим платежем (може бути укладений з перевізником/експедитором вантажів);
  • генеральний договір зі страховими сертифікатами (може бути укладений з відправником або одержувачем вантажів).

Згідно з законодавством України, страхова сума за цим видом страхування складає від 60 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожну повну і неповну тонну вантажу залежно від класу його небезпеки.

Страховим випадком може бути завдання шкоди життю, здоров’ю та майну фізичних або юридичних осіб, а також оточуючому природному середовищу під час перевезення небезпечних вантажів. У такому випадку Allianz Україна надасть фінансову підтримку вашій компанії та, відповідно до затвердженого розподілу, компенсує шкоду, заподіяну:

  • життю і здоров’ю третіх осіб – у межах 50% від страхової суми;
  • навколишньому природному середовищу – у межах 30% від страхової суми;
  • майну третіх осіб – у межах 20% від страхової суми.