Незалежно від виду діяльності вашої компанії, під час експлуатації та утримання нежитлових приміщень завжди існують ризики завдання шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб: партнерів, орендарів, власників орендованого приміщення, відвідувачів чи навіть випадкових перехожих. Страхування цивільної відповідальності при використанні нежитлових приміщень надасть компанії фінансовий захист від непередбачуваних витрат на компенсацію такої шкоди у разі пожежі, затоплення, руйнування будівель та інших подій.

А у випадку пошкодження, знищення чи втрати майна третіх осіб – витрати на ремонт або дійсну вартість майна на день настання страхового випадку.

У комплексі зі страхуванням цивільної відповідальності при використанні нежитлових приміщень Allianz Україна пропонує також страхування відповідальності за шкоду внаслідок раптового і випадкового забруднення довкілля.

Прикладами забруднення довкілля можуть бути злив, розпил, викид чи витікання диму, випарів, токсичних хімікатів, газів, сміття та інших отруйних чи забруднюючих речовин в або на землю, атмосферу або водне середовище.