Група Allianz

Група Allianz - один з провідних постачальників фінансово-страхових послуг у світі. Материнську компанію Групи – Allianz SE – було засновано в Мюнхені (Німеччина) у 1890 році. Сьогодні понад 157 000 співробітників Allianz у більш ніж 70 країнах на 5 континентах обслуговують понад 125 мільйони клієнтів. Багаторічний міжнародний досвід дозволяє компанії задовольняти їхні найвищі вимоги.

Діяльність Групи зосереджена у трьох основних сферах: страхування, банківська справа і управління активами.

Страхування майна та відповідальності (P&C) – напрям, який забезпечує понад 55% зібраних премій Групи. Allianz є визнаним лідером у страхуванні промислових ризиків.

Страхування життя і здоров’я (L&H) - напрям, в якому Allianz є лідером на ринку Німеччини і займає провідну позицію в Європі.

Управління активами – третій ключовий напрямок діяльності Allianz, який було виділено в окрему компанію в 1998 році. Сьогодні Allianz Global Investors входить до п’ятірки найбільших гравців відповідного сегменту світового ринку. За підсумками 2023 року обсяг активів під управлінням компанії склав 1,712 млрд євро.

Надійність та фінансова стабільність Allianz визнані по всьому світу. Рейтинги фінансової стійкості Allianz значно вище рейтингів окремих країн, що дозволяє клієнтам компаній Групи бути більш захищеними від політичних та економічних ризиків держав.

Жінка читає книгу дитині.

Allianz - турбота про кожного

Широкі можливості крупного фінансового холдингу дозволяють Allianz не лише активно розвивати бізнес на всіх континентах, але і запускати та підтримувати глобальні соціальні проекти, впроваджувати новітні технології, створювати робочі місця для величезної кількості людей, сприяти захисту планети від глобальних катастроф. Як фахівець у сфері управління ризиками, компанія робить усе можливе не тільки для запобігання непередбачуваних ситуацій у своїх клієнтів, а й для безпечного життя на планеті.

Для вирішення цих завдань в Allianz створені і активно працюють спеціалізовані структури: «Центр технологій Allianz» (Allianz Center for Technology), «Allianz Центр з аудиту ризиків» (Allianz Risk Audit), «Allianz Центр досліджень змін клімату» (Allianz Climate change) тощо, які займаються оцінкою ризиків і пошуком шляхів їх мінімізації. Результати цієї діяльності корисні не лише для ринку фінансових послуг, а й для інших сфер бізнесу, вони сприяють просвіті споживачів і поліпшенню якості життя людей.

Allianz у світі

Allianz має широку мережу дочірніх компаній по всьому світу. Найбільші з них працюють у Франції (Assurances Generales de France), Англії (Cornhill Insurance), Італії (Riunione Adriatica di Sicurta), Швейцарії (ELVIA), США (Fireman’s Fund). У травні 2000 року до складу групи увійшла консалтингова компанія PIMCO Advisors. Поступово Allianz розширює свою присутність на ринках Східної Європи та Азії.

Окрім збалансованих фінансових показників, важливу роль у зміцненні конкурентних переваг і постійному збільшенні інвестиційної привабливості Allianz грають глобальна диверсифікація портфелю, вдосконалення бізнес-процесів, стратегія, орієнтована на створення додаткової вартості, і, звичайно, кваліфікований персонал.

Міст, місто на задньому плані.