Один непередбачуваний випадок може підірвати фінансовий стан навіть найуспішнішого підприємства та звести нанівець багаторічну плідну працю. У сучасному світі страхування є одним з найефективніших інструментів захисту від несподіваних витрат.

Allianz Україна відшкодує ваші витрати на відновлення втраченого майна і покриє збитки підприємства, викликані перервою в діяльності компанії через пошкодження застрахованого майна.

 

Детальніше

Поломки є основним ризиком для машин і технологічного устаткування. Серед їх наслідків – не лише незаплановані витрати на усунення несправностей, але й досить часто неможливість продовжувати роботу над тим чи іншим проектом до закінчення ремонту.

 

Детальніше

Сучасні компанії витрачають на електронне обладнання значні кошти, адже воно є невід’ємною складовою багатьох бізнес-процесів.

 

Детальніше

Будівельна техніка використовується в жорстких умовах і зберігається переважно на відкритих майданчиках, де наражається на ризик пошкоджень, наприклад, внаслідок стихійного лиха чи випадковостей під час будівництва.

 

Детальніше

Пошкодження, загибель чи втрата майна компанії можуть призвести до часткової або навіть повної зупинки її діяльності.

 

Детальніше

В Allianz Україна будівельно-монтажні організації можуть застрахувати ризики, які виникають на всіх етапах їх діяльності: від моменту розвантаження матеріалів на будівельному майданчику і до завершення періоду післяпускових гарантійних зобов’язань.

 

Детальніше
Страхування майна
  • Стабільність і надійність, забезпечені об’ємом страхових резервів компанії, перестраховим захистом, унікальним досвідом і професіоналізмом співробітників.
  • Ємність договорів облігаторного перестрахування, укладених з одним із лідерів міжнародного перестрахового ринку Allianz SE, складає 600 млн грн за програмою перестрахування майнових та технічних ризиків. 
  • Рейтинги фінансової стійкості Allianz SE – АА за версією Standard and Poor’s та Аа3 за версією Moody’s.
  • Оперативність при узгодженні умов та укладанні договору страхування.
  • Допомога в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм, які максимально задовольнять індивідуальні потреби кожного клієнта.
  • Гнучка система тарифів і знижок, які враховують особливості діяльності клієнта та інші чинники, що мають істотне значення для визначення ступеню ризику.