Страхування відповідальності захищає фінансові інтереси вашої компанії у разі завдання шкоди приватним особам чи організаціям у результаті діяльності підприємства, ненавмисних, помилкових дій ваших співробітників, недоліків товарів або помилок, допущених при наданні послуг та інших подій.

Allianz Україна пропонує широкий перелік видів страхування відповідальності, пов’язаної з експлуатацією приміщень, здійсненням різного роду професійної діяльності, а також внаслідок недоліків продукції, робіт, послуг тощо.

 

Навіть незначна професійна помилка таких фахівців, як архітектори, аудитори, нотаріуси, нерідко має суттєві наслідки та може призвести до відчутних фінансових чи матеріальних збитків.

 

Детальніше

Кожна компанія повинна піклуватися про здоров’я і безпеку співробітників на робочому місці.

 

Детальніше

Навіть якщо компанія забезпечує найжорсткіший контроль якості усіх бізнес-процесів, що пов’язані з виробництвом товарів чи наданням послуг, усе одно залишається ризик завдання шкоди життю, здоров’ю або майну споживачів.

 

Детальніше

Незалежно від виду діяльності вашої компанії, під час експлуатації та утримання нежитлових приміщень завжди існують ризики завдання шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб: партнерів, орендарів, власників орендованого приміщення, відвідувачів чи навіть випадкових перехожих.

 

Детальніше

З кожним роком зростають як очікування відвідувачів масових заходів ділового, розважального чи іншого характеру ,так і вимоги до організаторів цих подій щодо гарантування безпеки учасників та глядачів.

 

Детальніше

У наш час, коли одна управлінська помилка може мати фатальні наслідки для компанії, страхування є найкращим способом фінансового захисту від прорахунків вищого керівництва.

 

Детальніше
  • Стабільність і надійність, забезпечені об’ємом страхових резервів компанії, перестраховим захистом, унікальним досвідом і професіоналізмом співробітників.
  • Рейтинги фінансової стійкості Allianz SE – АА за версією Standard and Poor’s та Аа3 за версією Moody’s.
  • Оперативність при узгодженні умов та укладанні договору страхування.
  • Допомога в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм, які максимально задовольнять індивідуальні потреби кожного клієнта.
  • Гнучка система тарифів і знижок, які враховують особливості діяльності клієнта та інші чинники, що мають істотне значення для визначення ступеню ризику.